Dinsdag 26-03-2024 Oefenwedstrijden veld voorjaar 2024
Thuisteam | Uitteam | Locatie | Plaats | Aanvang | Vertrek / Aanwezig | Vervoer | Scheidsrechter |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Seolto B2 | Stormvogels A1 | Sportpark Bonedijke | Vlissingen | 19:00 | 18:30 |
Zaterdag 30-03-2024 Oefenwedstrijden veld voorjaar 2024
Thuisteam | Uitteam | Locatie | Plaats | Aanvang | Vertrek / Aanwezig | Vervoer | Scheidsrechter |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Tjoba B2 | Seolto B1 | Sportpark | Goes | 12:15 | 11:05 | Post, Verhage en Muller | |
Seolto D1 | Fortis D1 | Sportpark Bonedijke | Vlissingen | 10:00 | 09:15 | Joep | |
Seolto D2 | Stormvogels D1 | Sportpark Bonedijke | Vlissingen | 11:00 | 10:30 | Thijmen | |
Seolto E1 | Ondo E3 | Sportpark Bonedijke | Vlissingen | 09:15 | 08:45 | Lucas |
Dinsdag 02-04-2024 Oefenwedstrijden veld voorjaar 2024
Thuisteam | Uitteam | Locatie | Plaats | Aanvang | Vertrek / Aanwezig | Vervoer | Scheidsrechter |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Seolto A1 | Ondo A2 | Sportpark Bonedijke | Vlissingen | 19:00 | 18:15 | Christian |
Donderdag 04-04-2024 Oefenwedstrijden veld voorjaar 2024
Thuisteam | Uitteam | Locatie | Plaats | Aanvang | Vertrek / Aanwezig | Vervoer | Scheidsrechter |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Seolto 1 | Keep-Fit '70 1 | Sportpark Bonedijke | Vlissingen | 20:45 | 19:30 | Marco | |
Seolto 2 | Keep-Fit '70 2 | Sportpark Bonedijke | Vlissingen | 19:30 | 18:30 | Bart |
Zaterdag 06-04-2024 Veldcompetitie voorjaar 2024
Thuisteam | Uitteam | Locatie | Plaats | Aanvang | Vertrek / Aanwezig | Vervoer | Scheidsrechter |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Seolto 1 | Atlas 1 | Sportpark Bonedijke | Vlissingen | 16:00 | 14:30 | ||
Seolto 2 | ONDO (M) 4 | Sportpark Bonedijke | Vlissingen | 14:30 | 13:30 | ||
Zaamslag 2 | Seolto 3 | Sportveld Polderstraat | Zaamslag | 14:30 | |||
Luctor 3 | Seolto 4 | Sportpark Oude Vaart | Terneuzen | 13:00 | |||
Seolto A1 | Volharding A1 | Sportpark Bonedijke | Vlissingen | 12:55 | 12:10 | ||
Seolto B1 | Seolto B2 | Sportpark Bonedijke | Vlissingen | 11:30 | 10:45 | ||
Seolto C1 | Atlas C1 | Sportpark Bonedijke | Vlissingen | 10:30 | 09:45 | ||
Seolto D1 | Swift (M) D2 | Sportpark Bonedijke | Vlissingen | 10:30 | 09:45 | ||
Blauw Wit (K) D3 | Seolto D2 | Sportterrein De Weitjes | Goes | 09:30 | 08:30 | Brouwer, Hoosemans, Nassiri, Koc | |
Seolto E1 | KVK E2 | Sportpark Bonedijke | Vlissingen | 10:30 | 10:00 | ||
TOP (A) F2 | Seolto F1 | Sportcomplex Van Cittersweg | Arnemuiden | 11:00 | 10:10 | Bouma, Goetheer, van Someren | |
Fortis F3 | Seolto F2 | Sportcomplex Diezestraat | Oost-Souburg | 09:30 | 08:45 | Marteijn, van Peet |
Zaterdag 20-04-2024 Veldcompetitie voorjaar 2024
Thuisteam | Uitteam | Locatie | Plaats | Aanvang | Vertrek / Aanwezig | Vervoer | Scheidsrechter |
---|---|---|---|---|---|---|---|
TOGO 1 | Seolto 1 | Sportpark Het Schenge | Goes | 16:00 | |||
TOGO 2 | Seolto 2 | Sportpark Het Schenge | Goes | 14:30 | |||
Seolto 3 | Fortis 5 | Sportpark Bonedijke | Vlissingen | 11:50 | 11:05 | ||
Seolto 4 | TOP (A) 5 | Sportpark Bonedijke | Vlissingen | 13:30 | 12:45 | ||
TOGO A2 | Seolto A1 | Sportpark Het Schenge | Goes | 11:30 | 10:15 | de Nood, Harthoorn, Meesen | |
Atlas B1 | Seolto B1 | Sportveld Ritthem | Ritthem | 13:00 | 11:50 | fietsen | |
Seolto B2 | TOP (A) B2 | Sportpark Bonedijke | Vlissingen | 11:50 | 11:05 | ||
KVK D1 | Seolto D1 | Kunstgras KVK | Kapelle | 11:00 | 09:40 | van der Hart, Zaal, Kulczycki, van Unen | |
Seolto D2 | Blauw Wit (K) D2 | Sportpark Bonedijke | Vlissingen | 10:30 | 10:00 | ||
Luctor E1 | Seolto E1 | Sportpark Oude Vaart | Terneuzen | 10:00 | 08:50 | Ekelschot, Oste | |
Seolto F1 | Stormvogels (W) F1 | Sportpark Bonedijke | Vlissingen | 10:30 | 10:00 | ||
Seolto F2 | Swift (M) F2 | Sportpark Bonedijke | Vlissingen | 10:30 | 10:00 |
Zaterdag 11-05-2024 Veldcompetitie voorjaar 2024
Thuisteam | Uitteam | Locatie | Plaats | Aanvang | Vertrek / Aanwezig | Vervoer | Scheidsrechter |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Seolto 1 | KVK 1 | Sportpark Bonedijke | Vlissingen | 16:00 | 14:30 | ||
Seolto 2 | KVK 2 | Sportpark Bonedijke | Vlissingen | 14:30 | 13:30 | ||
Blauw Wit (K) 4 | Seolto 3 | Sportterrein De Weitjes | Goes | 12:30 | |||
Tjoba 5 | Seolto 4 | Sportpark | 's-Heer Hendrikskinderen | 14:30 | |||
Seolto A1 | KVK A2 | Sportpark Bonedijke | Vlissingen | 12:50 | 12:05 | ||
Seolto B1 | Luctor B1 | Sportpark Bonedijke | Vlissingen | 11:20 | 10:35 | ||
Tjoba B2 | Seolto B2 | Sportpark | 's-Heer Hendrikskinderen | 12:30 | 11:20 | Weng, Jellema, Vermaas | |
Luctor C2 | Seolto C1 | Sportpark Oude Vaart | Terneuzen | 11:40 | 10:15 | Simpelaar, Cevaal, Verhage, Bosschaart | |
ONDO (M) D2 | Seolto D1 | Sportpark De Brigge | Middelburg | 09:15 | 08:00 | Ekelschot, Sorgedrager, Koc, Franken | |
Seolto D2 | Atlas D1 | Sportpark Bonedijke | Vlissingen | 10:30 | |||
Swift (M) E1 | Seolto E1 | Sportpark De Sprong | Middelburg | 10:40 | 09:55 | van der Hart, Oste | |
Fortis F2 | Seolto F1 | Sportcomplex Diezestraat | Oost-Souburg | 10:30 | 09:45 | Klap, Meesen, de Winter | |
Swift (M) F3 | Seolto F2 | Sportpark De Sprong | Middelburg | 09:30 | 08:45 | van de Veire, Brouwers |
Zaterdag 25-05-2024 Veldcompetitie voorjaar 2024
Thuisteam | Uitteam | Locatie | Plaats | Aanvang | Vertrek / Aanwezig | Vervoer | Scheidsrechter |
---|---|---|---|---|---|---|---|
KVK 1 | Seolto 1 | Kunstgras KVK | Kapelle | 16:15 | |||
KVK 2 | Seolto 2 | Kunstgras KVK | Kapelle | 14:45 | |||
Seolto 3 | Blauw Wit (K) 4 | Sportpark Bonedijke | Vlissingen | 11:45 | 11:00 | ||
Seolto 4 | Tjoba 5 | Sportpark Bonedijke | Vlissingen | 13:25 | 12:40 | ||
Fortis A2 | Seolto A1 | Sportcomplex Diezestraat | Oost-Souburg | 13:00 | 11:55 | fietsen | |
KVK B1 | Seolto B1 | Kunstgras KVK | Kapelle | 12:00 | 10:40 | van der Geugten, Post, Compeer | |
Seolto C1 | Fortis C3 | Sportpark Bonedijke | Vlissingen | 11:45 | 11:00 | ||
Seolto D1 | ONDO (M) D2 | Sportpark Bonedijke | Vlissingen | 10:30 | 09:45 | ||
Atlas D1 | Seolto D2 | Sportveld Ritthem | Ritthem | 11:00 | 10:15 | Verburg-Timmerman, van Thienen, van Someren, Goetheer | |
Seolto E1 | Swift (M) E1 | Sportpark Bonedijke | Vlissingen | 10:30 | 10:00 | ||
Seolto F1 | Fortis F2 | Sportpark Bonedijke | Vlissingen | 10:30 | 10:00 |
Zaterdag 01-06-2024 Veldcompetitie voorjaar 2024
Thuisteam | Uitteam | Locatie | Plaats | Aanvang | Vertrek / Aanwezig | Vervoer | Scheidsrechter |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Atlas 1 | Seolto 1 | Sportveld Ritthem | Ritthem | 15:25 | |||
ONDO (M) 4 | Seolto 2 | Sportpark De Brigge | Middelburg | 10:30 | |||
Seolto 3 | Zaamslag 2 | Sportpark Bonedijke | Vlissingen | 15:05 | 14:20 | ||
Seolto 4 | Luctor 3 | Sportpark Bonedijke | Vlissingen | 13:30 | 12:45 | ||
Seolto A1 | Stormvogels (W) A1 | Sportpark Bonedijke | Vlissingen | 10:30 | 09:45 | ||
TOP (A) B2 | Seolto B1 | Sportcomplex Van Cittersweg | Arnemuiden | 12:00 | 11:00 | de Nood, van der Meule, Harthoorn | |
Seolto B2 | KVK B1 | Sportpark Bonedijke | Vlissingen | 12:10 | 11:25 | ||
KVK C1 | Seolto C1 | Kunstgras KVK | Kapelle | 11:00 | 09:40 | Bakker, Overbeeke, Oste, Angel | |
Swift (M) D2 | Seolto D1 | Sportpark De Sprong | Middelburg | 10:45 | 09:45 | Castel, de Nooijer, Koorevaar, Kulczycki | |
Seolto D2 | Blauw Wit (K) D3 | Sportpark Bonedijke | Vlissingen | 10:30 | 10:00 | ||
KVK E2 | Seolto E1 | Kunstgras KVK | Kapelle | 10:00 | 08:55 | van der Hart, Siegers | |
Seolto F1 | TOP (A) F2 | Sportpark Bonedijke | Vlissingen | 10:30 | 10:00 | ||
Seolto F2 | Atlas F1 | Sportpark Bonedijke | Vlissingen | 10:30 | 10:00 |
Zaterdag 08-06-2024 Veldcompetitie voorjaar 2024
Thuisteam | Uitteam | Locatie | Plaats | Aanvang | Vertrek / Aanwezig | Vervoer | Scheidsrechter |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Seolto 1 | TOGO 1 | Sportpark Bonedijke | Vlissingen | 16:00 | 14:30 | ||
Seolto 2 | TOGO 2 | Sportpark Bonedijke | Vlissingen | 14:30 | 13:30 | ||
Fortis 5 | Seolto 3 | Sportcomplex Diezestraat | Oost-Souburg | 13:30 | |||
TOP (A) 5 | Seolto 4 | Sportcomplex Van Cittersweg | Arnemuiden | 14:00 | |||
Seolto B1 | Tjoba B2 | Sportpark Bonedijke | Vlissingen | 11:45 | 11:00 | ||
Atlas B1 | Seolto B2 | Sportveld Ritthem | Ritthem | 11:00 | 09:50 | fietsen | |
Seolto C1 | Volharding C1 | Sportpark Bonedijke | Vlissingen | 13:15 | 12:30 | ||
Seolto D1 | KVK D1 | Sportpark Bonedijke | Vlissingen | 10:30 | 09:45 | ||
Blauw Wit (K) D2 | Seolto D2 | Sportterrein De Weitjes | Goes | 10:00 | 09:00 | Klap, Brasser, van de Veire, Brouwer | |
Seolto E1 | Luctor E1 | Sportpark Bonedijke | Vlissingen | 10:30 | 10:00 | ||
Stormvogels (W) F1 | Seolto F1 | Sportpark De Prelaat | Westkapelle | 10:00 | 09:00 | Bouma, Goetheer, van Someren | |
Tjoba F1 | Seolto F2 | Sportpark | 's Heer Hendrikskinderen | 09:15 | 08:20 | Marteijn, van Peet |
Zaterdag 15-06-2024 Veldcompetitie voorjaar 2024
Thuisteam | Uitteam | Locatie | Plaats | Aanvang | Vertrek / Aanwezig | Vervoer | Scheidsrechter |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BKC A1 | Seolto A1 | Sportpark Baersande | Breskens | 11:50 | 09:45 | boot 10:18 | |
Seolto B2 | Luctor B1 | Sportpark Bonedijke | Vlissingen | 10:00 | 09:15 | ||
Blauw Wit (K) C1 | Seolto C1 | Sportterrein De Weitjes | Goes | 09:20 | 08:05 | Franken, Gesink, Kloet, Schaap | |
Seolto F2 | TOGO F2 | Sportpark Bonedijke | Vlissingen | 10:00 | 09:30 |